Karta Lotos Biznes

Szanowni Państwo

Pragnę poinformować, iż FUNDACJA WSPARCIA POLICJANTÓW podpisała umowę z firmą LOTOS Paliwa Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku dotyczącą zasad udostępnienia osobom wskazanym przez Fundację (dalej - BENEFICJENCI) możliwości dokonywania na stacjach paliwowych sieci LOTOS, transakcji w SYSTEMIE LOTOS BIZNES.

W ramach korzyści przyznanych BENEFICJENTOM strony uzgodniły upusty cenowe na stacjach Lotos wynoszące (łącznie z VAT) na każdym litrze paliwa odpowiednio mniej o:

1. olej napędowy - 10 gr.,
  2. benzyna - 10 gr.,
  3. ON Dynamic - 12 gr.,
  4. Pb98 Dynamic - 12 gr.,
  5. LPG - 7 gr.

Ponadto:

1. gastronomia - 10%,
  2. myjnia - 15%,
  3. oleje i płyny - 10%.

Aby skorzystać z niniejszego programu należy wypełnić i złożyć w siedzibie Fundacji Wsparcia Policjantów stosowny formularz zawierający zamówienie na kartę LOTOS BIZNES i zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Zapraszam serdecznie do zapoznania się z Regulaminem sprzedaży gotówkowej dla Fundacji w systemie LOTOS BIZNES, który znajdują się poniżej.

Kontakt osobisty - Warszawa, ul. Nowolipie 2, pokój 105 lub 107

Telefony kontaktowe:

1. nr tel. 509 711 200
  2. nr tel. 530 819 593

Uprzejmie proszę również o przekazywanie informacji w tej sprawie do wszelkich innych osób, potencjalnie zainteresowanych ofertą.

Załączniki:

1. Regulamin sprzedaży gotówkowej